Павлоград

Пологовий будинок реорганізують: планується скорочення медпрацівників

18.02.2022 14:56 Автор: Вікторія Шарашова

Пологовий будинок реорганізують: планується скорочення медпрацівників

Павлоградський пологовий будинок планують реорганізувати, а саме об’єднати с міською лікарнею №1. Такі можливі зміни обговорювалися на депутатському семінарі 15 лютого.

Як повідомила начальник Управління охорони здоров’я Юлія Дейнеженко, фінансування пологового будинку за надані послуги від НСЗУ значно зменшилося ніж в інших медзакладах міста. Для порівняння, лікарня інтенсивного лікування від НСЗУ отримала на 60% коштів більше за 2021-й рік. До того ж, щороку зменшується кількість стаціонарних ліжко-місць, кількість пацієнток та амбулаторних прийомів.  

“Один з можливих варіантів – приєднати відділення лікарняно-акушерської допомоги до міської лікарні №1, щоб вже в цьому складі продовжувати надавати послуги в тому ж об’ємі”, – зазначила Юлія Дейнеженко.

На семінар була запрошена й головний лікар пологового будинку Наталія Куцевол. Вона повідомила, що процес реорганізації потягне за собою й скорочення штату медпрацівників.

“Наразі в штаті пологового будинку понад 200 працівників, приблизно 50 з них можуть потрапити під звільнення, бо мають дублюючі посади, що є в лікарні №1 (лабораторія тощо). Але потрібно взяти до уваги й нашу специфіку роботи. Бувають випадки, коли рятування життя жінки йде на хвилини, наприклад, при кровотечі. Реагувати потрібно миттєво, але не гадати, як і хто наддасть допомогу “через дорогу”. Тому важливо ухвалити рішення з максимальною увагою до цього”,– зауважила Наталія Куцевол.

Присутня на семінарі депутат міської ради від фракції “Слуга Народу” Ольга Зубенко повідомила, що це питання наразі обговорюється членами партії та тримається на контролі.

слуга народу

“Я особисто в минулому відчула на собі ввесь процес реорганізації підприємства, коли людей потрібно звільняти. А зараз в такий важкий час просто недопустимо залишитися без роботи. Розумію працівників цих медустанов. Наша фракція неабияк стурбована такими діями. Тут потрібно урахувати всю специфіку надання допомоги пацієнткам пологового будинку. Перед сесію міської ради буде обговорення цього питання між членами нашої партії, де маємо прийняти зважене рішення”, – пояснила Ольга Зубенко.

 

Читайте також:

В Павлоградському пологовому будинку почали робити гістероскопію

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram