Павлоградський район

Поліція Павлоградського району буде перевіряти COVID-сертифікати під час жорсткого локдауну

30.09.2021 14:09 Автор: Анастасія Суворова

Поліція Павлоградського району буде перевіряти COVID-сертифікати під час жорсткого локдауну

На сьогодні в Павлограді зафіксовано 165 нових випадків захворювання на COVID-19. Ситуація в Дніпропетровській області гірша – за добу виявили 926 нових випадків коронавірусу. 

Динаміка невтішна. В разі погіршення епідситуації в області та районах, Дніпропетровська область може опинитись в «червоній» карантинній зоні. 

Червоний рівень епіднебезпеки означає жорсткі правила для мешканців Західного Донбасу у разі відсутності сертифікату про вакцинацію. Проте володарі «жовтого» та «зеленого» сертифікатів про вакцинацію уникнуть обмежень «червоного» рівня. 

Аби забезпечити виконання правил «червоної» зони, Національна поліція України та Павлоградський відділ поліції зокрема готуються до перевірок COVID-сертифікатів. 

сертифікати

В партнерстві з Міністерством цифрової трансформації наразі відбувається розробка та встановлення програмного забезпечення на планшети поліцейських. 

Кожен сертифікат та довідка про COVID-вакцинацію має унікальний QR-код, який підтверджує достовірність документа. Органи місцевої влади, Держпродспоживслужба та Національна поліція мають право перевіряти чинність документів. 

Завдяки програмному забезпеченню, правоохоронці зможуть швидко та безперебійно перевірити сертифікат в Дії або просканувати паперовий варіант.

Принцип перевірки сертифікатів аналогічний із принципом перевірки водійських посвідчень. Вже за декілька днів процес стане налагодженим та відпрацьованим. 

 

Читайте також: 

МОЗ ініціюватиме відсторонення керівників медзакладів, де підробляли свідоцтва про вакцинацію

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

FacebookTwitterTelegram