Павлоград

Поліцейські Дніпропетровщини вилучили підакцизної алкогольної та тютюнової продукції на 4 млн гривень

14.01.2022 10:34 Автор: Вікторія Шарашова

Поліцейські Дніпропетровщини вилучили підакцизної алкогольної та тютюнової продукції на 4 млн гривень

Понад 13 тисяч перевірок здійснили поліцейські Дніпропетровської області для протидії нелегальному обігу підакцизних товарів та задокументували 724 факти незаконного збуту алкогольної і тютюнової продукції.

Ці порушення виявлені з 30 жовтня по 12 січня, на виконання програми заходів із протидії нелегальному обігу спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів.

За результатами заходів на сьогодні задокументовано 503 адміністративні правопорушення за ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та 221 – за ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

підакцизні товари

Ще за двома фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Також вилучено понад 80 тис. тютюнових виробів, 109 кг сировини тютюну та  майже 14 тис. літрів алкогольної продукції на загальну вартість понад 4 млн гривень. 

У Дніпропетровській області поліцейські перевіряють ринки, місця стихійної торгівлі, магазини та кіоски. Перевірки триватимуть і надалі.  

Нагадаємо, як вже писала редакція rvk.news, лише за два останні місяці 2021 року в рамках спецоперації “Акциз” надходження до бюджету України становить додаткових  2,3 млрд грн.

Кошти планують спрямувати на підвищення заробітної платні працівникам системи МВС. Не лише поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

 

Читайте також:

Спецоперація “Акциз” в Дніпропетровській області: підвищення заробітної плати правоохоронців та наповнення місцевих бюджетів

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram