Павлоград

Погодні вихідні: січень прощається мокрим снігом

28.01.2022 13:53 Автор: Вікторія Шарашова

Погодні вихідні: січень прощається мокрим снігом

В останні січневі вихідні на українців чекають невеликі морози і затягнуте хмарами небо. У суботу та неділю в Дніпропетровській області очікується мокрий сніг. Він то стишуватиметься, то посилюватиметься — враховуйте це, плануючи вікенд.

29 січня весь день із перервами падатиме дрібний дощ зі снігом. Температура повітря +1 до +2. Вночі  до – 2 морозу. Можливе посилення вітру до 8–10 м/с.

30 січня дрібний сніг розпочнеться вранці та з перервами йтиме до пізнього вечора. У східних областях сніжити буде час від часу. Вдень температура повітря коливатиметься в межах від 0 до –5 °С, але через високу вологість відчуватиметься холодніше — обов’язково надягайте рукавички. Вночі прийдуть слабкі та помірні морози до – 3 градусів.

Погодні прикмети на 29-30 січня

  • День Петра-півкорма (29 січня) вважався серединою зими. Якщо стояв тріскучий мороз, чекали на спекотне літо, а якщо вила хуртовина — готувалися до сильних дощів із травня до вересня. Також завжди перевіряли, звідки дме вітер: якщо з півночі, найближчими тижнями мало прийти похолодання.
  • Якщо на Антона-перезимника (30 січня) погода була теплою, чекали на швидкі морози, але при цьому ранню весну. А вночі обов’язково дивилися на небо — чим більше хмар, тим багатшим мав бути врожай зернових.

погода павлоград

 

Читайте також:

Павлоградські комунальники готові до погіршення погодних умов

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram