Павлоград

“Почуй мене”: на сайті МВС запровадили нову функцію для людей з порушенням слуху

27.01.2022 14:48 Автор: Вікторія Шарашова

“Почуй мене”: на сайті МВС запровадили нову функцію для людей з порушенням слуху

Послуги Міністерства внутрішніх справ стали більш доступними для людей з інвалідністю. За даними МОЗ, в Україні майже 2 мільйони людей мають розлади слуху, 30% з них щодня спілкуються жестовою мовою. Відтепер вони можуть звернутися до будь-якої служби МВС та отримати зворотній зв’язок.

МВС підтримує Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні та долучається до впровадження сучасних технологій для людей з інвалідністю, зокрема до пілотного проєкту “Почуй мене”, який спрощує отримання послуг для людей із порушеннями слуху.

На вебсайті МВС встановлений спеціальний віджет “Вушко”. Він дозволяє громадянам у режимі онлайн ефективно комунікувати з відомством. Зокрема, зв’язатися з оператором, який володіє жестовою мовою, задати свої запитання та отримати на них відповіді. 

Для з’єднання з перекладачем жестової мови та отримання зворотного зв’язку необхідно ввести таку інформацію:
– ПІБ;
– контактний телефонний номер;
– адресу електронної пошти.

Як зазначає радник міністра внутрішніх справ Антон Гулідін, пілотний проєкт “Почуй мене” вже показав  хороші результати.

“Завдяки інноваційним системам 400 тисяч українців з порушенням слуху мають повноцінний доступ до всіх сервісів МВС. Ми прагнемо, щоб життя всіх без винятку наших співгромадян було безпечним, зручним і комфортним”, – зазначає радник очільника МВС. 

 

Читайте також:

Поліцейські “фантоми” вже цього тижня починають патрулювати дороги

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram