Павлоград

Пішов із життя відомий павлоградець

28.04.2023 09:43 Автор: Юлія Жаворонок

Пішов із життя відомий павлоградець

27 квітня 2023 року на 79 році життя перестало битися серце Фарамазяна Валерія Арамовича, про це повідомляє Павлоградська міська рада.

Валерія Арамовича майже 40 років жив і працював в Павлограді, місто стало для нього рідним.

У пожежній охороні він пройшов шлях від пожежного до начальника служби пожарогасіння. На його рахунку безліч ліквідованих пожеж і десятки врятованих людей. Працюючи учителем і директором школи № 17 Валерій Арамович приділяв особливу увагу патріотичному вихованню павлоградської молоді.

Валерія Арамовича добре знали і цінували за досвід, глибоке знання та відданість своїй справі, вимогливість і наполегливість, високе почуття відповідальності. Його інтелігентність, порядність та вміння працювати з людьми завжди заслуговували повагу колег і мешканців міста. Він обирався депутатом міської ради, є автором трьох документальних книг, серед яких “Нариси з історії місцевого самоврядування”. Багато років очолював міську громадську організацію ветеранів пожежної охорони.

Фарамазян В.А мав нагороди – ордени “За мужність”, “За мужність і відвагу”, “Честь і Пошана”, медалі та нагрудні знаки Міністерства внутрішніх справ та Міністерства освіти України.

Він був чуйною та щирою людиною, небайдужим до проблем і потреб колег та павлоградців, завжди допомагав словом і ділом.

Світла пам’ять про Фарамазяна Валерія Арамовича назавжди залишиться у серцях павлоградців.

FacebookTwitterTelegram