Павлоградський район

Пілотний проєкт “Варта Вашої оселі” у Павлоградському районі

07.03.2023 16:26 Автор: Юлія Жаворонок

Пілотний проєкт “Варта Вашої оселі” у Павлоградському районі

Сьогодні, в Павлоградській районній військовій адміністрації відбулась спільна нарада обласного управління поліції охорони в Дніпропетровській області з представниками органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Павлоградського району з питання створення безпечних умов охорони у закладах освіти та охорони здоров’я в рамках пілотного проєкту “Варта Вашої оселі”.

В нараді взяли участь: голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський, Дмитро Пучков – полковник поліції, начальник управління поліції охорони в Дніпропетровській області, Олександр Жуковський – майор  поліції,  начальник  Новомосковського  районного відділу поліції охорони в Дніпропетровській  області, інженери – техніки  управління поліції охорони м. Павлограда  та м. Дніпра.

Учасники наради отримали розширену інформацію  щодо проєкту та отримали інформаційні листівки.

“Це дуже корисна ініціатива від правоохоронців, адже кожен повинен знати та використовувати прості правила, які захистять, у разі непередбачуваних обставин, не тільки оселі, а і її власників”, – зазначив Сергій Рублевський.

Мета проєкту “Варта Вашої оселі” – аби якомога більше людей дізнались про доступні та надійні засоби захисту, що є в арсеналі поліції охорони. Усі заходи правоохоронців спрямовані на створення безпекового середовища у громадах та попередження майнових злочинів.

 

FacebookTwitterTelegram