Павлоград

Підприємців та представників громад запрошують до участі у регіональному обговоренні з питань розвитку аквакультури

23.01.2022 10:56 Автор: Юлія Жаворонок

Підприємців та представників громад запрошують до участі у регіональному обговоренні з питань розвитку аквакультури

Павлоградська міська рада повідомляє, що 25 січня 2022 року о 10 годині відбудеться “Регіональний діалог з питань розвитку аквакультури”, у якому приймуть участь за представникі малого й середнього бізнесу та територіальних громад Дніпропетровщини.

Аквакультура – це вид сільськогосподарської діяльності, що пов’язаний зі штучним розведенням, утриманням та вирощуванням водних біоресурсів у повністю або частково контрольованих умовах для одержання продукції.

аквакультура

Захід має на меті висвітлити кращі практики взаємодії між основними сторонами, що задіяні у цьому процесі – виробниками, переробниками, науковою та експертною спільнотою у відкритих та  закритих умовах.

Під час регіонального діалогу будуть розглянуті особливості впровадження аквакультури у територіальних громадах Дніпропетровської області.

Організатори підкреслюють, що відкритий діалог дозволить поєднати інтереси бізнесу й місцевої громади, та зможе надати поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу і підвищити ефективність вітчизняного виробника.

Захід організовує Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA) у партнерстві з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

“Регіональний діалог з питань розвитку аквакультури” пройде у онлайн форматі у ZOOM та Facebook

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZEq7B7e1kV7JteWLdsOR0CWD04R3r9Do

 

Читайте також:

Українська мережа за права дитини запрошує представників громад взяти участь у серії вебінарів

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram