Павлоград

Підбили підсумки реалізації “Бюджету участі” в Павлограді у 2021 році

23.12.2021 14:13 Автор: Оксана Пугачова

Підбили підсумки реалізації “Бюджету участі” в Павлограді у 2021 році

В році що минає кожен мешканець нашого міста мав можливість брати участь у “Бюджеті участі”. Для цього треба було подати власну проєктну пропозицію, яка покликана якісно змінити міську інфраструктуру. 

Для втілення проєктів бюджету участі з міського бюджету виділено 1 млн 400 тис. грн. Про це повідомляє офіційний сайт Павлоградської міської ради. 

Бюджет участі

До розгляду приймались проєкти в чотирьох категоріях:

— міні проєкти (до 10 тис. грн);

— малі проєкти (до 25 тис. грн);

— інфраструктурні проєкти (до 50 тис. грн);

— великі проєкти (до 500 тис. грн).

Бюджет участі

Для відстежування за перебігом реалізації бюджету залучили сервіс “Громадський бюджет” на веб-ресурсі “Єдина платформа місцевої електронної демократії”.

Окрім того, працювала робоча група з питань бюджету участі: здійснювали детальний аналіз запропонованих проєктів та надання обґрунтованих рекомендацій щодо їх реалізації. В результаті із 68 поданих проєктів, 65 були допущені до голосування.

Проголосувати за пропозицію можна було як в електронному вигляді, так і шляхом заповнення паперових анкет. Кількість голосів, наданих за проєкти – 19190, з них: електронних – 3567, у паперовому вигляді – 15623.

В результаті конкурсу було обрано 24 проєкти-переможці. З них: міні проєкти – 1, малі проєкти – 9, інфраструктурні проєкти – 13, великі проєкти – 1.

Це, переважно, проєкти з покращення доброустрою та інфраструктури міста, а також освітні та молодіжні проєкти.

Бюджет участі

Станом на зараз в місті завершена реалізація всіх проєктів. Оновили 6 мікрорайонів міста: центр міста – 11 проєктів; селище СШБ – 4 проєкти; селище ім.18-го Вересня – 3 проєкти; селище ПЗТО – 3 проєкти; селище ПМЗ – 2 проєкти; селище 40 років – 1 проєкт. Проєкт “Паркова велодоріжка” реалізовано частково, завершення його реалізації заплановано на 2022 рік.

 

Читайте також:

Активні громади: проєкти Павлоградського району здобули перемогу

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram