Павлоград

Під охороною: вікові дерева в Павлограді отримали захист та відзнаку про свій вік

01.12.2021 10:33 Автор: Оксана Пугачова

Під охороною: вікові дерева в Павлограді отримали захист та відзнаку про свій вік

В Павлограді вікові дерева відгородили від вандалів і змонтували інформаційні таблички на огородженні. Таким чином Павлоград має намір зберегти пам’ятники живої природи. 

Наразі по вулиці Полтавській дуб, що має вік майже 200 років, отримав фігурну огорожу та табличку що вказує на строк життя дерева та факт охорони природного ресурсу.

Охрана природы дуб Павлоград

Ми зацікавленні у збереженні природних пам’яток. Тому встановлюємо такі огорожі з табличками. Одночасно вирішуємо два питання – огорожа виконує функцію перепони для вандалів і красиво виділяє саме це дерево серед інших, інформуючи про те, що дерево є свідком багатьох історичних подій, зміни цілих історичних єпох, – говорить Василь Кориневський, директор КП “Затишне місто”, – До речі, в парку ім. 1-го Травня  зараз встановлюємо ще 4 подібні конструкції. Адже там немало дерев-довгожителів. Працюємо ми, долучаються до нас активні павлоградці. Коштом бізнесменів міста, наприклад, робимо такі стильні інформаційні таблички. Треба берегти те що маємо, тоді буде ціна майбутніх надбань – це таке правило життя. І воно ніколи не змінюється

Охрана природы дуб Павлоград

 

Читайте також:

“Відновлюємо ліси разом: мешканці Західного Донбасу можуть долучитись до озеленення регіону” 

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram