Першотравенськ

Першотравенська “Надія” працює вже півстоліття (ВІДЕО)

03.10.2021 14:20 Автор: Оксана Пугачова

Першотравенська “Надія” працює вже півстоліття (ВІДЕО)

Центр дитячої творчості «Надія», що в Першотравенську, відсвяткував днями своє 50-річчя. За півстоліття у гуртках навичками народної творчості оволоділи десятки тисяч маленьких першотравенців:  хлопчиків і дівчаток. З нагоди ювілею колектив ЦДТ «Надія» та його керівник Віра Левченко, яка очолює заклад понад 18 років, приймали вітання від колег-освітян, батьків вихованців та очільниці міста.

Першотравенск Надия

Від міської влади керівник Віра Левченко отримала  теплі слова привітань, вітальний лист та грошовий сертифікат на придбання кондиціонера для Центру “Надія”.

Нещодавно у центрі розпочався новий навчальний рік. Наразі там працюють 25 гуртків, які відвідують близько 800 першотравенських дітей. У ЦДТ «Надія» навчають творчим навичкам:  малюванню, бісероплетінню, акторському мистецтву, валянню з вовни, ліпці з глини, вишиванню, робототехніці тощо.

Останніми роками будівля ЦДТ “Надія” котримала капітальний ремонт, навколо Центру облаштоване  шевченківське містечко: встановили бюст Кобзаря та флагшток для державного прапору, лавки, висаджено дерева та троянди.

 

Читайте також 

Шикуйсь, струнко: в Першотравенську стартував осінній призов

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram