Першотравенськ

Першотравенська громада потрапила до програми Президента «Здорова Україна»

29.07.2021 14:05 Автор: Анастасія Суворова

Першотравенська громада потрапила до програми Президента «Здорова Україна»

В рамках програми Президента України «Здорова Україна» у місті Першотравенськ відремонтують та побудують нові спортивні майданчики.

Вже відомий перелік локацій нових спортивних майданчиків Павлоградської громади та ОТГ, які отримають мультифункціональні спортивні майданчики. Наступною стала Першотравенська громада, про що на своїй сторінці Facebook написав народний депутат Верховної Ради по 36-му виборчому округу Роман Каптєлов.

Як зазначає Міністерство молоді та спорту України, на спортивних майданчиках будуть встановлені стенди-інструкції «Тренуйся тут». Де, за допомогою смартфона, можна буде зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера.  Мультифункціональні майданчики з використанням таких інструкції дозволять українцям тренуватися з олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту та телебачення тощо.

В Першотравенську мультифункціональні спортивні майданчики будуть розташовані за наступними адресами:

м.Першотравенськ вул.Молодіжна 12б
м.Першотравенськ вул. Гагаріна 11
м.Першотравенськ вул.Чайковського 33
м.Першотравенськ Кобзаря 2
м.Першотравенськ вул.Паркова 4
м.Першотравенськ вул.Ювілейна 15

Основні задачі  програми «Здорова Україна» :
— Впровадити загального шкільний підхід до збереження здоров’я та створення здорового освітнього простору «Модель здорової школи»;
— Створити в суспільстві умови для розвитку оздоровчої рухової активності
та популяризації здорового способу життя;
— Реалізувати комплекс скоординованих дій, спрямованих на раннє виявлення захворювання серцево-судинної системи
та онкологічних захворювань.

Першотравенськ Оксана Іванікова

“В Першотравенську в цьому році планується встановити 6 мультифункціональних майданчиків. Всі майданчики матимуть вільний доступ у будь-кого з охочих для якісного заняття спортом, – говорить секретар Першотравенської міської ради, депутат ПП “Слуга Народу” Оксана Іванікова, – Це – чудова ідея, яка отримала реалізацію в рамках програми Президента “Здорова Україна”. Такі інвестиції в покоління що підростає – чи не краще, що ми зараз можемо дати дітям. Адже гаджети займають майже весь час дитини. Я, як мама, як мешканка Першотравенська, вітаю таку альтернативу часопроводженню наших дітей, можливості достатньо і якісно приділити увагу дитячому здоров’ю. Окремо хочу звернути увагу що проблеми громади вирішуються паралельно. Питання водозабезпечення для першотравенців залишається бути актуальним. Міська адміністрація його вирішує. Одночасно приділяємо увагу іншим поточним питанням. Як от, наприклад, встановленню в Першотравенську мультифункціональних спортивних майданчиків”

Більше про локацію майданчиків в інших містах Західного Донбасу та програму Президента «Здорова Україна» чекайте в наступних публікаціях.

FacebookTwitterTelegram