Павлоград

Переселенці Павлограда отримали матеріальну допомогу

05.08.2021 17:46 Автор: Вікторія Шарашова

Переселенці Павлограда отримали матеріальну допомогу

Благодійний фонд «Карітас Донецьк у м.Дніпро» протягом двох днів проводив тренінг для вимушено переселених осіб Павлограда. Завдяки проєкту  «Матеріальна та психологічна підтримка ВПО в Дніпропетровській області» дві групи по 15 осіб отримали психологічну та матеріальну допомогу у вигляді ваучерів на придбання продуктів харчування та  медикаменти.

«Тема тренінгу актуальна, оскільки зі стресом у житті зустрічається кожна людина. Тим паче людям, які залишили свої будинки, постраждали від конфлікту на Донбасі важлива підтримка від професіоналів, – про це повідомила психолигиня БФ Ірина Кузема. Звісно, сприйняти ситуацію, яка є на часі важче людям пенсійного віку, молодь більш мобільна, постійно знаходиться в пошуках роботи та більш комфортних умов для життя»

Карітас Павлоград

Значна частина тренінгу була направлена на пошук власних ресурсів та визначення способів, які дозволяють справлятися зі стресом. Учасники перевірили себе на стресостійкість, відповівши на запитання тестів та зробивши певні вправи, які дозволили подивитися на своє життя з іншого боку.

«Взагалі подібні проєкти направлені на згуртованість громади, постраждалих від війни осіб, на спілкування та підтримку один одного. Люди починають між собою розмовляти, ділитися своїми думками, допомагають іншим подолати складні життєві ситуації. Це важливо в нашій справі, а, тим  паче, коли маємо доброзичливу зворотну реакцію від них», – додала менеджер БФ «Карітас Донецьк у м.Дніпро» Світлана Шук.

 Всього на  Дніпропетровщині в проєкті «Матеріальна та психологічна підтримка ВПО в Дніпропетровській області» задіяно 600 осіб. Всі учасники тренінгу отримують сертифікати на продукти харчування й медикаменти. Придбати їх вони зможуть в одній із торговельних та аптечних мереж свого міста.  

Довідково: Проєкт БФ «Карітас Донецьк у м.Дніпро» «Матеріальна та психологічна підтримка ВПО в Дніпропетровській області» здійснюється за підтримки SlovakAid та Caritas Slovakia.

 

FacebookTwitterTelegram