Павлоград

Переходив через Вовчу і провалився під лід: в Павлограді рятувальники спасли чоловіка

27.12.2021 10:33 Автор: Оксана Пугачова

Переходив через Вовчу і провалився під лід: в Павлограді рятувальники спасли чоловіка

Вчора близько десятої вечора павлоградські рятувальники з річки Вовча витягли чоловіка, що провалився під лід. Подія сталась недалеко від будівлі Павлоградводоканалу.

ДСНС Павлоград

Відомо, що чоловік 1982 року народження, в момент провалу під лід знаходився на відстані семи метрів від берега. Можливо мав на меті перейти річку, аби скоротити дорогу і швидше потрапити на інший берег – наразі деталі уточнюються. 

Надзвичайники для спасіння потерпілого задіяли 7 чоловік особового складу та одну машину 27-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

ДСНС Павлоград

Рятувальники витягли потерпілого з води та передали медикам, які оглянули чоловіка. Потерпілий від госпіталізації відмовився.

ДСНС Павлоград

Павлоградські надзвичайники нагадують:

“Ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах у зимовий час залишається невтішною. На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей, насамперед рибалок, дорослих та дітей. Саме тому просимо вас бути обережними та не виходити на лід без нагальної потреби.
Особливо звертаємо увагу батьків на те, що необхідно провести бесіди зі своїми дітьми щодо заборони виходу дітей на кригу та необхідність уважно стежити де знаходяться діти, особливо у вільний час.
Бережіть своє життя та здоров’я!” – говориться в повідомленні на офіційній сторінці у ФБ Павлоградських рятівників.
 
ДСНС Павлоград
 
 
Головні новини дня у телеграм каналі
 
FacebookTwitterTelegram