Павлоградський район

Павлоградський район у помаранчевій зоні, школи працюють дистанційно, що це означає для освітян?

28.09.2021 15:17 Автор: Анастасія Суворова

Павлоградський район у помаранчевій зоні, школи працюють дистанційно, що це означає для освітян?

З кінця минулого тижня шість шкіл Павлограда почали працювати у дистанційному режимі. Це школи – № 1,3,6,8,11,12, в яких учні середніх та старших класів навчаються дистанційно, у той час, як учні молодших класів продовжують навчатися у звичайному режимі. 

Ще на засіданні Кабінету Міністрів 22 вересня стало відомо, що вакцинація стане обов’язковою для працівників закладів освіти, центральних органів виконавчої влади, їхніх структурних підрозділів та місцевих державних адміністрацій. 

вакцинація

Згідно з новими карантинними нормами, прийнятих в середині вересня, в разі введення жорсткого карантину, школярі перейдуть на дистанційне навчання за умови вакцинації менше як 80% працівників освітнього закладу. Аби уникнути ситуації, яка триває вже майже 2 роки – вакцинація для освітян стане обов’язковою. 

Однак, вчителі, які зараз працюють в дистанційному режимі не будуть позбавлені оплати праці. Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет акцентував на тому, що питання виплати заробітних плат унормовано в Кодексі законів про працю та Галузевій угоді між МОН і Профспілкою працівників освіти та науки. 

 

Читайте також

Представники яких професій підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм 

 

FacebookTwitterTelegram