Павлоград

Павлоградський пологовий будинок отримав гуманітарну допомогу від польських благодійників

08.07.2022 09:36 Автор: Оксана Пугачова

Павлоградський пологовий будинок отримав гуманітарну допомогу від польських благодійників

Павлоградський пологовий будинок працює в стандартному режимі, а можливо і навіть понад своїх можливостей. Зараз тут народжують немовлят не лише місцеві мешканки, а і вагітні жінки, що тікали від війни з Донбасу та Харківщини. Окрім того, до Павлоградського пологового транспортують тяжко поранених жінок-військових.

Тримати медичне обслуговування на необхідному якісному рівні у складний воєнний час КНП “Павлоградський пологовий будинок” ПМР допомагають волонтерські організації. Днями организація Nova Ukraine передала медичній установі гуманітарну допомогу у вигляді ліжечок-ванночок для новонароджених, температурних датчиків для реанімаційного столу , гінекологічного крісла, гінекологічних наборів та перфузорів. Про це повідомив медзаклад на своїй сторінці у соціальних мережах.

Раніше в липні до Павлоградського пологового будиноку від інших польських благодійників Polski Zespol Humanitarny надійшли  вироби медичного призначення, розчини для ін’єкцій, перев’язувальний матеріал, антисепептики та засоби гігієни, медичне обладнання.

 

Читайте також:

У Павлограді від початку війни народилось 500 малюків

 

FacebookTwitterTelegram