Павлоград

“Павлоградський міський територіальний центр” – надійний прихисток для павлоградців і внутрішньо переміщених осіб похилого віку, осіб з інвалідністю (ФОТО)

02.03.2023 15:03 Автор: Юлія Жаворонок

“Павлоградський міський територіальний центр” – надійний прихисток для павлоградців і внутрішньо переміщених осіб похилого віку, осіб з інвалідністю (ФОТО)

Комунальна установа “Павлоградський міський територіальний центр” – під час повномасштабної війни росії проти України став прихистком не тільки для павлоградців, а також і для внутрішньо переміщених осіб похилого віку, осіб з інвалідністю.

Міський голова Анатолій Вершина  поставив завдання перед відповідальними особами створити безпечні та комфортні умови для обслуговування людей та роботи персоналу центра.

Спільно з міською радою, депутатами обласної ради, благодійниками виконано великий обсяг робіт.

З місцевого бюджету виділено 730 863,33  грн. для проведення ремонтних робіт. За ці кошти відремонтовані кімната  для занять  та зустрічей слухачів Університету ІІІ покоління, медичний кабінет, два коридори, кабінети бухгалтерії, фахівців, адміністрації, допоміжного персоналу, роздягальня персоналу тощо

Благодійний фонд “Актед” надав обладнання.

Депутат обласної ради Холоденко Т.Ф. перерахувала кошти на заміну трьох вікон на металопластикові.

Міжнародний Медичний Корпус в Україні 28 лютого 2023 року завершив ремонтні роботи в їдальні, також облаштували санвузол, душову, приміщення роздачі їжі, замінили 9 вікон, 5 дверей, комунальні мережі, встановили пандус.

Завдяки Агенції Економічного розвитку Павлограда триває заміна 13 вікон.

Терцентр плідно співпрацює з Павлоградською міською організацією товариства Червоного Хреста України. За сприянням цієї організації відремонтовано приміщення для спільних заходів. Як результат участі в грантових програмах встановлено мобільний будиночок для організації банку одягу та пункту прокату засобів реабілітації.

Попереду ще багато роботи: утеплення будівлі, заміна даху, встановлення ліфта, ремонт харчоблока, благоустрій території.

На постійному проживанні в Терцентрі 21 людина, 14 з них – впо.

Соціальні  послуги отримують 633 особи.

FacebookTwitterTelegram