Павлоград

Павлоградські поліцейські на варті дотримання карантинних обмежень

01.11.2021 18:06 Автор: Оксана Пугачова

Павлоградські поліцейські на варті дотримання карантинних обмежень

У Павлограді правоохоронці постійно, від дня введення червоної зони на Дніпропетровщині, здійснюють рейди з контролю дотримання карантинних обмежень. Працюють мобільними групами, в склад яких входять також представники Держпродспоживслужби та Укртрансбезпеки.

Рейди здійснюють територією міста. Перевіряють, як суб’єкти господарювання, перевізники та громадяни дотримуються карантинних вимог.

Мобільні групи відвідують торгові центри, магазини, пасажирський транспорт, парки та інші громадські місця. Здійснюючи перевірки, також роз’яснюють громадянам про необхідність дотримання карантинних обмежень задля особистої безпеки та збереження здоров’я.

Станом на сьогодні поліцейські Павлограда склали 90 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штрафні санкції за порушення карантинних норм – від 170 гривень (за відсутність засобів індивідуального захисту) до 170 тис. гривень на посадових осіб, які порушили карантинні норми.

“Правоохоронці міста систематично здійснюють рейди контролю дотримання карантинних обмежень. Наразі маємо вже 90 адмінпротоколів. Саме стільки правопорушень виявили з 18 жовтня, дати коли Дніпропетровщина відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України перейшла до “червоної зони”, – повідомила Анна Малишева, старший інспектор з комунікації Павлоградського районного відділу поліції, капітан поліції – Поліція звертається до громадян бути обачними та дотримуватися карантинних норм. Бережіть себе та близьких!”

Полиция ковид

 

Читайте також

В Україні для перевірки сертифікатів про вакцинацію працюють 1200 мобільних груп

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram