Павлоград

Павлоградська лікарня отримає новий ангіограф від МОЗ

23.12.2021 15:45 Автор: Вікторія Шарашова

Павлоградська лікарня отримає новий ангіограф від МОЗ

Народний депутат України Роман Каптєлов звернувся до Міністра охорони здоров’я України з проханням закупити для павлоградської «четвірки» новий медичний апарат – ангіограф, який медзаклад потребував вже давно. Як стало відомо редакції rvk.news, МОЗ провело тендерну закупівлю та цей надважливий апарат вартістю до 30 млн грн буде невдовзі доставлено до лікарні.

“На ангіограф ми чекали понад 2 роки. Найближчий – тільки в м. Дніпро. Зверталися до багатьох інстанцій. Але завдяки тісній співпраці з народним депутатом України Романом Каптєловим, нам вдалося отримати це обладнання”, – повідомила директорка лікарні Ірина Жицька під час відкриття реанімаційного відділення.

жицкая

Директорка лікарні подякувала Роману Каптєлову та міському голові Павлограда Анатолію Вершині за такий успішний зворотній зв’язок й продуктивний результат співпраці щодо устаткування медичного закладу.

Ангіографія – це метод рентгенологічного дослідження судин (артерій, вен), що дозволяє визначити місце звуження або закупорки судини, місце і міру патологічного розширення судин (аневризма), наявність внутрішньої кровотечі, міру поширення пухлинного процесу і інші хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається. Дослідження виконується шляхом введення в судину спеціальної контрастної речовини і одночасного виконання рентгенографічного дослідження.

Фото з мережі Інтернет

Ангіограф використовують під час обстежень пацієнтів з инфарктами та інсультами. Рентгенологічне дслідження дозволить в досить короткі строки встановити діагноз та визначитися з подальшим лікуванням чи можливим оперативним втручанням.

 

Читайте також:

В Павлоградській лікарні інтенсивного лікування відкрили сучасну реанімацію

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram