Павлоград

Павлоградська компанія – перевізник свавільно встановила тариф на пасажирські перевезення: яка реакція міськвиконкому?

15.09.2021 18:00 Автор: Вікторія Шарашова

Павлоградська компанія – перевізник свавільно встановила тариф на пасажирські перевезення: яка реакція міськвиконкому?

З 15 вересня в Павлограді ціна на проїзд у громадському транспорті зросла в середньому на 1 гривню. Але на таких  маршрутах як №1 та №8 перевізник встановив єдиний тариф, піднявши його з 7 грн до 9 грн. Звісно, це викликало неабияке обурення у жителів міста та віддалених районів. Тільки за один день на «гарячу» лінію міськвиконкому надійшло понад 400 дзвінків, були й такі які особисто прийшли й написали заяву-скаргу щодо зростання тарифу.  

З цього питання терміново було проведено брифінг за участі завідувача сектору по роботі транспорту та зв’язку Павлоградської міськради Олександра Білого, який дав чітке роз’яснення щодо ситуації, яка виникла.

олександр білий

«31 серпня рішенням виконкому  Павлоградської міської ради затверджені нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Згідно з рішенням № 752 встановлено перелік маршрутів, де чітко вказано, що підвищення проїзду відбудеться лише на 1 гривню. Цей документ був переданий всім перевізникам міста для завчасного ознайомлення, щоб вже з 15 вересня вони вийшли на маршрути з новими тарифами. Але в цей день павлоградці побачили інші об’яви, де просто вказано, що вартість проїзду складає 9 грн. Зараз я маю на увазі маршрутні таксі №1 та №8 (ТОВ АТП «Кортеж»), – пояснює Олександр Білий. –

 Хоча, наголошую, що тут мали бути розписані підмаршрути з чіткою тарифікаційною сіткою та працювати згідноз рішенням виконкому. До речі, ще у 2016 році були укладені договори зі всіма перевізниками, а в травні 2021 їх було пролонговано за всіма зазначеними пунктами. В кожному з договорів є паспорт маршруту, де чітко вказано, що кожен з них розділений на пів маршрути та має свою «ціну проїзду». Сьогодні вищевказаний перевізник не дотримується рішення виконкому, а навпаки його порушив. Я вважаю, що це повне свавілля з його боку. Тому ми виходимо на рейд на міські маршрути №1, №8 та будемо складати акти такого порушення», – наголосив Олександр Білий.

міські перевезення

Після брифінгу на вказаних маршрутах за участі свідків та місцевих ЗМІ водіям були вручені акти про порушення рішення виконкому.

міські перевезення

«Міська влада одразу відреагувала на скарги павлоградців. Всі перевізники, окрім ТОВ АТП «Кортеж», дотримуються прийнятого рішення та встановлених тарифів. Не зрозуміло з яких причин, на маршрутах №1 та №8 встановлено тариф у 9 грн. Наголошую, і це люди повинні знати, що ціна на міський проїзд підвищилася лише на 1 гривню. Тому такого свавілля з боку перевізника ми не можемо допустити.

Порушення умов  договору та певних вимог паспорту свого маршруту – це є одна з підстав для розірвання раніше укладеного договору з перевізником. З цього приводу додатково  буде збиратися конкурсна комісія та розглядатиметься це питання», – пояснила начальник економічного відділу Павлоградського міськвиконкому Тетяна Штонда.

міські перевезення

міські перевезеннярішення виконкомуміські перевезення тарифи

 

Читайте також:

Вартість проїзду в Павлограді може піднятися до 12 грн

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм 

FacebookTwitterTelegram