Павлоград

Павлоградська гімнастка знялась у фільмі, який номінують на Оскар

06.12.2021 14:21 Автор: Анастасія Суворова

Павлоградська гімнастка знялась у фільмі, який номінують на Оскар

Вихованиця Павлоградської дитячо-спортивної школи Сабріна Рубцова знялась у фільмі “Ольга”, який відзначили на Каннському фестивалі та висунуть на кінопремію Оскар. Про це повідомляє видіння “Дніпро.Інфо”.

Спортивна драма під назвою «Ольга» знята французьким режисером Єлі Граппа, була презентована в Одесі та брала участь в конкурсі “Тиждень критики” на 74-му Каннському фестивалі. Стрічка отримала приз письменників та композиторів SACD кращий сценарій.

Сабріна Рубцова

За сюжетом фільму, 15-річна гімнастка тренується для виступу на Чемпіонаті Європи. Спортсменка повинна визначитися, яку країну буде представляти: Швейцарію, де тренується або свою батьківщину – Україну. В головних ролях знялись українські професійні гімнастки: учасниця збірної України зі спортивної гімнастики Анастасія Будяшкіна та гімнастка із Павлограда Сабріна Рубцова. Автор фільму зберіг справжні прізвища українських гімнасток, тому у фільмі їх звати Ольга Будяшкіна та Олександра Рубцова відповідно. На момент фільмування стрічки українські гімнастки завершили свою спортивну кар’єру.

 

В Україні прем’єра кінострічки відбудеться в лютому 2022 року.

 

Читайте також:

Народні колективи Павлоградщини долучилися до мистецької акції “Proспіваємо”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram