Павлоград

Павлоградці обрали найкращі проєкти року: серед них програми Президента України

31.12.2021 11:03 Автор: Анастасія Суворова

Павлоградці обрали найкращі проєкти року: серед них програми Президента України

Протягом тижня Павлоградська міська рада проводила опитування серед мешканців міста щодо проєктів, які втілили у 2021 році. До трійки лідерів потрапили програми Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє Павлоградська міська рада. 

Участь в опитуванні взяли 419 мешканців Павлограда. Серед питань – найбільш вдалі проєкти, реалізовані у 2021 році, найбільш важливі для розвитку Павлограда та які проблеми в місті слід вирішувати першочергово. 

Проєкти ремонту вулиці Дніпровської, капітальний ремонт реанімаційного відділення міської лікарні інтенсивного лікування та встановлення спортивних та дитячих майданчиків у мікрорайонах міста набрали найбільшу кількість голосів. За ремонт найдовшої вулиці Павлограда проголосували 270 павлоградців (64,4%), за капремонт реанімаційного відділення свої голоси віддали 163 мешканців міста (38,3%) та за встановлення майданчиків проголосували 155 павлоградців (37%). 

Павлоград підсумки року

Найбільш важливими питаннями розвитку Павлограда обрані водопостачання, створення робочих місць та розвиток освіти. 

Павлоград підсумки року

Найважливішим питанням, яке потребує вирішення павлоградці обрали проблеми водопостачання міста. 

Павлоград підсумки року

 

Читайте також:

Роботу павлоградського осередку політичної партії “Слуга Народу” відзначили подякою очільника обласної організації партії

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram