Павлоград

Павлоград — за Леоніда Шимана!

14.09.2021 12:25 Автор: Сергій Вріхед

Павлоград — за Леоніда Шимана!

Учора в Павлограді відбувся захід на підтримку генерального директора підприємства Леоніда Шимана, якого НАБУ звинувачує у зловживанні службовим становищем.

Поддержка Шимана на ПХЗ
Тетяна Холоденко, депутат Дніпропетровської обласної ради, ініціатор заходу на підтримку Леоніда Шимана

Як заявляла організаторка події Тетяна Холоденко, підтримати керівника заводу прийшли до півтисячі учасників. Люди виготовили плакати, на яких висловили свою занепокоєність заведенням кримінальної справи на Леоніда Шимана, майбутнім підприємства та обороноздатності країни.

Свої коментарі дали як працівники заводу, так і представники місцевої влади.

Оксана Старушенко, депутат Павлоградської міської ради: «Є локомотив і є вагони. Якщо локомотив їде, то і вагони їдуть. Як тільки локомотив зупинився, то все. Хай це найкращі вагони, хай чим вони заповнені — воно не буде їхати, нічого не буде робитись. Він не тільки керівник, він ще конструктор, він розробник, він експерт, мозок і генератор усіх ідей. Від цієї ключової постаті залежать усі напрямки підприємства».

Тетяна Борщевська, інженер-технолог: «Він почав свій директорський шлях не просто відразу директором, а від самих низів: був майстром, був технологом, дуже багато вклав. Коли в нас зараз починається розвиток високоточного ракетного озброєння, то він зі знанням справи підходить до інновацій, оскільки в нього вища освіта за цією спеціальністю. У нього є знання, досвід, комерційна жила, він стратег і топменеджер, вирішує всі важливі питання».

Тетяна Холоденко, головний еколог ПХЗ, депутат Дніпропетровської обласної ради: «Щорічний аудит жодних збитків не виявив — як зовнішніми аудиторами, так і державними. У нас дуже багато було перевірок. Ця справа зшита білими нитками. Це не тільки підтримка керівника, ми всі працюємо на цьому заводі. Я працюю з 1979 року тут. Зараз я проводжу ініціативу як депутат обласної ради. Мене багато хто вже запитує: “А що робити зі ступенями ракет? На цьому знов буде зупинятись програма? Що робити з незакритими об’єктами, з новими об’єктами, що робити з новою продукцією, що робити з державним оборонним замовленням?” Люди, які беруть участь у процесі життєдіяльності нашого підприємства, переживають за своє майбутнє та майбутнє свого підприємства».

Фаріт Губайдуллін, керівник профспілкової організації ПХЗ: «Уперше за 92 роки існування нашого підприємства склалась така ситуація, коли за надуманими звинуваченнями намагаються дестабілізувати нашу роботу. За роки керівництва Леоніда Шимана на нашому підприємстві не було жодної затримки зарплати, у нас заробітна плата стабільно підвищується. Але це заважає певним людям. У нас працює близько 1200 робітників, і ця справа лише дестабілізує місто. Ми змогли в найскладніший час зберегти колектив, а в нас фахові спеціалісти. І якщо сили, що дестабілізують все цією справою, виграють, то це буде велика шкода обороноздатності країні».

Поддержка Шимана на ПХЗ
Підтримати Леоніда Шимана прийшли як працівники ПХЗ, так і небайдужі громадяни Павлограда
Поддержка Шимана на ПХЗ
Захід пройшов мирно та з дотриманням усіх карантинних вимог

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram