Павлоград

Павлоград потерпає від снігопаду: комунальники обіцяють працювати до припинення негоди

28.12.2021 15:50 Автор: Анастасія Суворова

Павлоград потерпає від снігопаду: комунальники обіцяють працювати до припинення негоди

Зважаючи на погодні умови Павлоград та довколишні громади потерпають від наслідків стихії. В регіоні призупинене транспортне сполучення, а рейсові автобуси прибувають із запізненням. Комунальна техніка безперервно розчищає автошляхи. Аналогічна ситуація й в області.

Павлоград негода

Працівники павлоградської автостанції повідомляють, що сильний сніг ускладнює сполучення між містами. Наразі ситуація напружена, рейсові автобуси затримуються на 1-2 години. Дорога в напрямку Першотравенська закрита, а в сторону Дніпра транспорт затримується на 2 години. Через це не всі маршрутні таксі доїжджають до місця призначення, але дороги продовжують розчищати. 

Павлоград негода

“В Павлограді працюють безперервно 10 снігоочисних машин та 52 робітників-комунальників. Працюватимемо весь час поки на вулиці колапс. Далі будемо чистити дороги від заметів. За прогнозом погоди завтра вже має бути без снігу” – говорить директор КП “Затишне місто” Василій Кориневський.

Павлоград негода

На автошляхи місцевого та державного значення виїхала дорожня техніка для розчищення та обробки доріг від снігу та ожеледиці. Таким чином, від початку негоди в області працює майже 200 одиниць техніки. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

В департаменті житлово-комунального господарства Дніпропетровської облдержадміністрації зазначають, що у регіоні роблять все можливе, аби рух автошляхами не припинявся. Для цього цілодобово працює техніка як на державних магістралях, так і на місцевих. 

Павлоград негода

Загалом в області дороги розчищають 195 снігоприбиральних машин. Таким чином оброблено протиожеледними матеріалами 5 876 км автошляхів та розчищено 16 692 км проходу. Роботи тривають у цілодобовому режимі, зазначає Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.  

 

Читайте також:

Де павлоградцям укриватися в разі небезпеки? Адреси підвалів та бомбосховищ

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram