Павлоград

Павлоград перенаправить 1 млн гривень в якості погашення боргу перед ДЗД

30.07.2021 15:18 Автор: Оксана Пугачова

Павлоград перенаправить 1 млн гривень в якості погашення боргу перед ДЗД

Таке рішення підтримали депутати на десятій сесії Павлоградської міської ради що відбулась на цьому тижні.

«Мова йде про збільшення статутного капіталу КП «Павлоградводоканал» на 1 млн гривень. Таким чином його розмір становитиме 120 млн 849 тис грн. Один мільйон гривень піде на погашення накопиченого боргу перед водогоном «Дніпро-Західний Донбас». Своєю чергою ДЗД перенаправить ці кошти постачальнику електроенергії ДТЕК Енерго» –  про це на сесійному засіданні 27 липня сказав присутнім депутатам керівник КП «Павлоградводоканал» Олександр Карпець.

Про те що Павлоград, як і інші міста Західного Донбасу тимчасово залишається без водопостачання, журналісти rvk.news неодноразово повідомляли у своїх публікаціях. Така ситуація склалась з огляду накопиченої заборгованості комунальних підприємств регіону перед ДП «Дніпро-Західний Донбас». Критичність ситуації погіршив факт звернення до суду ДТЕК Енерго з приводу несплат за надану електроенергію ДП «Дніпро-Західний Донбас». Зараз на накопичені борги до 2019 року за рішенням суду нараховуються штрафи та пені. Тож виплати за рішенням суду також лягають на плечі комунальних підприємств, адміністрацій та громад Західного Донбасу.

Зауважимо – КП «Павлоградводоканал» останні роки вчасно сплачує за отриману для міста воду від водогону Дніпро-Західний Донбас. Вчасність виплат наразі можна гарантувати лише стовідсотковою абонентською сплатою за користування водопостачанням та водовідведенням. Тож платникам за спожиту воду варто звернути увагу на своєчасність та об’єм сплати комунальних платежів.

FacebookTwitterTelegram