Павлоград

Павлоград отримав водозабір з прісною, якісною водою та стадіон «Шахтар»

28.07.2021 12:37 Автор: Оксана Пугачова

Павлоград отримав водозабір з прісною, якісною водою та стадіон «Шахтар»

Одинадцята чергова сесія в Павлоградській міській раді почалась знаковою подією: ДТЕК Павлоградвугілля передав в комунальну власність Павлограда водозабір та стадіон «Шахтар»

Питання забезпечення водою павлоградської громади є актуальним вже багато років. Приблизно раз на два-три місяці весь регіон Західного Донбасу залишається без води. Така ситуація – це наслідки накопичених боргів споживачами перед водогоном «Дніпро-Західний Донбас». Тож передачу водозабору містяни чекали, як один з можливих способів водозабезпечення Павлограду з альтернативних джерел.

Передавали водозабір та стадіон «Шахтар» урочисто. З врученням Дарчих грамот та нотаріально завірених договорів безоплатної пожертви нерухомого майна комплексу будівель та споруд водозабору та споруди стадіону «Шахтар». Передавав місту майно генеральний директор ПРАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» Сергій Воронін, приймав – Анатолій Вершина, мер Павлограда.

«ДТЕК Енерго, як відповідальна і надійна компанія, вже 16 років співпрацює з місцевою 
владою Павлограда та регіону. Ми спільно реалізуємо проекти соціального партнерства, 
спрямовані на вирішення проблем в Західному Донбасі і його розвиток. Ми пішли назустріч
місцевій владі Павлограда з передачі цих об'єктів у комунальну власність міста, тому що
побачили, що у команди мера є конкретне бачення, як правильно розпорядитися водозабором
і стадіоном. Впевнені, влада розвиватиме ці об'єкти, щоб вони приносили користь 
жителям Павлограда», - зазначив Сергій Воронін.

  .

Павлоградська міська рада

Водозабори, що їх передали в безоплатне користування місту, знаходяться в Васильківському районі в селі Велика Олександрівка та в селі Привовчанському Павлоградського району.

«Стадіон «Шахтар» нам передали не просто так. А передали з проєктом, – завважує Анатолій Вершина, – Цим проєктом зацікавились на рівні області. Проєкт доопрацюємо і будемо передавати на фінансування. Сам стадіон візьмемо на баланс міста»

Західний Донбас вперше окрім передачі нерухомого майна в безоплатне користування, вже другий рік поспіль отримує також у субвенції з Фонду соціально-єкономічного розвитку.
«Для запуску цих водозаборів необхідні кошти. Очікуємо їх в 2022 році. Це буде цільове використання на капітальний ремонт та приведення до повної функціональної спроможності водозаборів працювати на доброустрій громади» – так сказав Роман Каптєлов, депутат 36-го виборчого округу.

Павлоград Водозабор

FacebookTwitterTelegram