Павлоград

Патронатні родини Дніпропетровщини

02.02.2022 09:45 Автор: Юлія Жаворонок

Патронатні родини Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині налічується 18 патронатних родин, під патронатом яких знаходяться 27 дітей. З них 14 утворилися минулого року. У таких «тимчасових» сім’ях допомагають сиротам і дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

Патронатна сім’я – одна з форм допомоги дитині, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Вона дає можливість виховуватися в атмосфері родинного тепла і затишку. Це значно краще, ніж перебувати в інтернаті чи притулку.

Патронатні родини у минулому році з’явились у містах Дніпро, Покров, Синельникове. А ще у Царичанській, Солонянській, Грушівській, Магдалинівській, Личківській, Троїцькій, Васильківській, Божедарівській, Гречаноподівській громадах.

Дитина перебуває під патронатом до 3-х місяців. Після чого, її повертають до рідної сім’ї або підшукують нову.

Патронатна сім'я

Стати патронатним вихователем може будь-який мешканець області, старший за 18 років. Єдина умова – разом із ним має проживати повнолітня людина, яка готова допомагати з дитиною.

Для оформлення патронату необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання та пройти навчання. Вихователь отримує за свою роботу від держави зарплату та кошти на виховання дитини.

 

Читайте також: 

Малий груповий будинок для дітей-сиріт прийняв перших вихованців

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram