Тернівка

Освітні заклади Тернівки готові до навчального року

20.08.2021 14:48 Автор: Вікторія Шарашова

Освітні заклади Тернівки готові до навчального року

В рамках підготовки до нового навчального року в закладах освіти Тернівки проведено чимало роботи. До завершення добігла комплексна масштабна термомодернізація будівлі ЗОШ №7.  Школа має охайний зовнішній вигляд, температурний режим в усіх приміщеннях закладу відповідає  встановленим нормам. Про це на черговому засіданні виконавчого комітету Тернівської міської ради повідомив методист відділу освіти Леонід Шемет.

З 14 закладів освіти в 11 облаштовано в повному обсязі пожежна сигналізація, систему оповіщення про пожежу, встановлено пристрої захисту від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів, обробка засобами вогнезахисту дерев’яних конструкцій  дахів. Також здійснюється заміна меблів в початкових класах НУШ. Відділом освіти оперативно здійснюється забезпечення  підручниками учнів 4-х, 8-х класів.

Школи Тернівки

«В цілому освітні заклади міста готові до роботи в новому  навчальному році. В 2021 році завершено реконструкцію спортивного майданчика  з улаштуванням гумового покриття в ЗОШ № 5 та проведено поточний ремонт огорожі. Капітально відремонтували фасад середньої школи № 4 (замінили вікна).  В навчальних закладах проведено ремонти власними силами з використанням будівельних матеріалів на загальну суму близько 500 тис грн», – зазначив міський голова Віталій Тарелкін.

FacebookTwitterTelegram