Павлоград

Олексій Резніков вручив державні нагороди 7 енергетикам ДТЕК Дніпровські електромережі

19.05.2023 12:18 Автор: Юлія Жаворонок

Олексій Резніков вручив державні нагороди 7 енергетикам ДТЕК Дніпровські електромережі

Енергетиків ДТЕК Дніпровські електромережі нагородили відзнакою за допомогу ЗСУ. Під час візиту на Дніпропетровщину міністр оборони України Олексій Резніков вручив медалі “За сприяння Збройним Силам України” та нагрудні знаки “Знак пошани” сімом співробітникам компанії, що приймали участь у відновленні електромереж Дніпропетровської області після ворожих обстрілів.

Аварійні бригади енергетиків повертають світло для мешканців Дніпропетровщини у найгарячіших точках на півдні області. Майже кожного дня вони відновлюють енергетичну інфраструктуру, пошкоджену внаслідок бойових дій.

Серед фахівців, що отримали відзнаки Міністерства оборони України, – 7 представників ДТЕК Дніпровські електромережі: електромонтери кабельних та повітряних ліній, майстри аварійних бригад, а також диспетчер оперативно-диспетчерського центру, які задіяні у роботах з відновлення ліній та обладнання після  ворожих обстрілів.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновлюють світло одразу, як отримують дозвіл від Збройних сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Загалом з початку повномасштабної  війни енергетики ДТЕК відновили електроживлення у  940 тисячах домогосподарств Дніпропетровської області (з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло 2 та більше рази).

Також фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі надають допомогу у відновленні електропостачання колегам на Київщині, Донеччині та Херсонщині.

FacebookTwitterTelegram