Павлоград

Олександр Синиця: “Спілкуючись з громадами, ми отримуємо досвід та нові ідеї для впровадження на місцях”

03.02.2022 18:07 Автор: Оксана Пугачова

Олександр Синиця: “Спілкуючись з громадами, ми отримуємо досвід та нові ідеї для впровадження на місцях”

Розвинені, стабільні та заможні громади – це запорука успішної України. Наша держава обрала правильний шлях децентралізації, що дає можливість громадам визначатися з власним напрямком розвитку. Доведено резутатами – громада має більше інформації, ресурсів та можливостей для змін, коли співпрацює з профільними громадськими організаціями.

Одна з таких – громадська організація “Місцеві стратегії”. Створена у 2018 році, станом на 2022 рік ця громадська організація має значні показники своєї роботи, сталі продуктивні партнерства, постійно вдосконалює свій професійний рівень та активно шукає ресурси для розвитку громад.   

Сьогодні в пресцентрі інформаційної агенції РВК представники ГО “Місцеві стратегії” Софія Дубова та Олександр Синиця розповідали, що саме реалізували в громадах Західного Донбасу у 2021 році та які мають плани на майбутнє.

“Наш рік роботи в регіоні почався з роботи в розрізі трансформації вугільних регіонів. Провели заходи з генерації ідей, які зможуть збільшити інвестиційні можливості громад. Підписали меморандуми про співпрацю з головами громад Павлоградщини. Ведемо роботу з пошуку інвесторів в громади, з метою вирішення того чи іншого актуального питання на місцях, – розповідає Олександр Синиця. – Провели декілька діалогових процесів за напрямком “Комфортне проживання ВПО в громаді Павлограда”. Ця робота ще на стадії реалізації. Разом і для Вербківської громади реалізували проєкт “Теніс для громади”. Він здобув перемогу в конкурсі “Активні громадяни”. Загалом, спілкуючись з громадами, ми отримуємо досвід та нові ідеї для впровадження на місцях. Тож я та вся команда “Місцевих стратегій” впевнені – 2022 рік буде ще більш результативним для Західнодонбаського регіону”.

Для більш детального ознайомлення з роботою громадської організації “Місцеві стратегії” пропонуємо переглянути повне відео пресконференції.

 

Читайте також:

Софія Дубова та Олександр Синиця: “Далогові практики – це реальна можливість вирішення конфлікту”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram