Першотравенськ

Оксана Вінницька: “Першотравенськ – дбайливе місто до спортсменів, до підростаючого покоління юних першотравенців”

16.02.2022 17:22 Автор: Оксана Пугачова

Оксана Вінницька: “Першотравенськ – дбайливе місто до спортсменів, до підростаючого покоління юних першотравенців”

Будівлю дитячо-юнацької спортивної школи “Шахтар” у Першотравенську від сьогодні почали реконструювати. Масштабні роботи змін приміщення та прилеглої території проходять за Програмою Президента “Велике Будівництво”.
 
ДЮСШ ШАхтар
 
Тут оновлять фасадну та внутрішню частину будівлі школи. Для дітей обладнають нові шафи та встановлять спортивний інвентар. Виконають також повну реконструкцію стадіону ДЮСШ.
Першотравенский “Шахтар” сприяє спортивному розвитку 340 вихованців.  У спортивній школі  діють дитячі гуртки з волейболу, баскетболу та футболу.
Окрім юних спортсменів у  ДЮСШ займаються також дорослі, у тому числі ветерани спорту.
 
ДЮСШ ШАхтар
 
Крім того, ДЮСШ “Шахтар” є спортивним центром для проведення як міських так і регіональних змагань з різних видів спорту.
 

“Ремонт ДЮСШ “Шахтар” за програмою Президента “Велике Будівництво” є важливим для міста та сусідніх громад. Адже це можливість розвивати спортивні навички в якісних умовах, з урахуванням потреб сьогодення. Впевнена: наші спортсмени матимуть ще кращі результати на всеукраїнських та світових змаганнях. А турніри різного рівня, що проходять у Першотравенську, позиціонуватимуть наше місто як сучасне та дбайливе до спортсменів, до підростаючого покоління юних першотравенців” – говорить очільниця Першотравенська Оксана Вінницька.

Окрім ДЮСШ “Шахтар” у 2022 році за Програмою Президента України «Велике Будівництво» у Першотравенську модернізують ліцеї № 1, 3, 4, 5 та дитячий садок «Дзвіночок». Про це сказав народний депутат України Роман Каптєлов на пресконфернеції в інформаційному центрі РВК:

“Школи повністю модернізують: застосовуватимуть енергоефективні технології, озеленення та встановлення спортивних майданчиків біля школи. Це буде велика подія для міста. Впевнений, що і вчителі і учні будуть вражені результатом роботи”

 

Читайте також:

“Велике Будівництво” -2022: які об’єкти інфраструктури побудують та оновлять в Західному Донбасі

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram