Павлоград

Очільники Дніпропетровщини відвідали з робочою поїздкою Криворіжжя

09.03.2023 10:12 Автор: Юлія Жаворонок

Очільники Дніпропетровщини відвідали з робочою поїздкою Криворіжжя

8 березня Голова Дніпропетровської обласної ради та голова ОВА відвідали з робочою поїздкою Криворізький район. Микола Лукашук та Сергій Лисак зустрілися з очільниками територіальних громад Криворіжжя, депутатами, правоохоронцями та обговорили проблемні питання району. Вислухали керівників стосовно поточної ситуації на місцях, дізналися, яка допомога потрібна мешканцям та що може зробити обласна влада.

“Серед найпоширеніших питань — відновлення житлового фонду та комунальних закладів в тих громадах, які постійно обстрілювалися окупаційною армією рф. Покращення системи водопостачання. Підтримка внутрішньо переміщених осіб, розмінування територій району, ремонт доріг для поліпшення логістики, посівна кампанія тощо”, — зазначив голова обласної ради Микола Лукашук.

У ході поїздки керівники обласної ради та військової адміністрації перевірили роботу Карачунівського водопровідного комплексу. Впевнились, що комплекс відновлено після тогорічного обстрілу.

Голова Дніпропетровської обласної ради повідомив, що рішенням депутатського корпусу обласної ради в бюджеті регіону на цей рік закладено 400 мільйонів гривень для Кривого Рогу на підтримку роботи об’єктів критичної інфраструктури.

Наразі у Криворізькому районі є громади, які межують з лінією протистояння. Вони постійно зазнають руйнувань через ворожі обстріли.

Учасники робочої поїздки також ознайомились з роботою криворізького ЦНАПу і ходом набору добровольців до штурмових бригад “Гвардії наступу”.

Фінальним пунктом робочої поїздки було відкриття амбулаторії у Глеюватській громаді.

FacebookTwitterTelegram