Павлоград

Обласна комісія зі стабілізації цін боротиметься із недобросовісними підприємцями

08.03.2023 13:47 Автор: Юлія Жаворонок

Обласна комісія зі стабілізації цін боротиметься із недобросовісними підприємцями

Відділ з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій виконкому Павлоградської міської ради повідомив про створення комісії зі стабілізації цін на споживчому ринку.

Відповідне розпорядження підписав начальник ОВА Сергій Лисак.

Головні завдання комісії – координація дій державних органів зі стабілізації цін на споживчому ринку в Дніпропетровській області, запобігання порушенням у сфері декларування роздрібних цін на товари та запобігання порушенням у сфері формування суб’єктами господарювання роздрібних цін на товари.

У разі виявлення фактів необґрунтованого підвищення цін на соціально значущі товари недобросовісними підприємцями мешканці регіону повинні звернутись у комісію чи відповідні територіальні органи ЦОВВ.

Обґрунтовані звернення громадян з приводу значного зростання цін розглядатимуться невідкладно Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області. Звернення приймаються за адресою: вул. Філософська, 39-А, м. Дніпро, через офіційний вебсайт Головного управління, також звернення можна надіслати на офіційну пошту info@dp.dpss.gov.ua.

Треба надавати належним чином оформлене звернення із зазначенням інформації про назву, організаційно-правову форму суб’єкта господарювання, адресу здійснення його господарської діяльності, копії наявних документів для здійснення заходів, передбачених чинним законодавством.

FacebookTwitterTelegram