Павлоград

“Новорічний подарунок” від держави. Павлоград сплатить 12 млн боргу перед ДЗД

21.12.2021 15:00 Автор: Оксана Пугачова

“Новорічний подарунок” від держави. Павлоград сплатить 12 млн боргу перед ДЗД

Бюджет Павлограда отримав 12 млн грн державної субвенції на компенсацію заборгованості перед ДЗД. Інформація про таке надходження стала відома на сьогоднішній сесії Павлоградської міської ради.

“Кошти ми можемо спрямувати на три напрямки: погашення заборгованості за покупну воду перед ДЗД, погашення заборгованості переуступки боргу за електроенергію та податкові платежі. Щодо платежів за спожиту електроенергію: треба зустрічатись з представниками компанії ДТЕК і домовлятися за пені і штрафи. Адже треба розуміти як ми будемо виходити з ситуації що склалася“, – звернувся до присутніх депутатів в сесійній залі мер Павлограда Анатолій Вершина.

ДЗД

З урахуванням додаткових фінансових можливостей, депутати підтримали пропозицію міського голови направити кошти на погашення частини боргу перед ДЗД за покупну воду. Загальна сума боргу перед водогоном «Дніпро-Західний Донбас» станом на сьогодні становить понад 40 млн грн.

ДЗД

Таким чином досягнуті раніше домовленості між КП «Павлоградводоканал» та ДЗД про реструктуризацію боргів переносяться на рік вперед.

Надходження субвенції від держави стало можливим завдяки рішенню Верховної Ради України. За словами народного депутата України Романа Каптєлова, 2 грудня Верховна Рада проголосувала за зміни в цьогорічному бюджеті, де і були передбачені кошти на цю субвенцію. Наступним кроком Кабінет міністрів України прийняв рішення про розподіл коштів цієї субвенції між областями, в якому, зокрема, на Дніпропетровську було передбачено 1,5 млрд грн.

 

Читайте також:

Анатолій Вершина: “Впевнений: в наступному році разом ми зробимо ще більше!”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram