Новини від АТБ: заборона на алкоголь, зняття готівки на касі та обмеження на продаж товарів соціальної групи

01.03.2022 10:25 Автор: Оксана Пугачова

Новини від АТБ: заборона на алкоголь, зняття готівки на касі та обмеження на продаж товарів соціальної групи

В магазинах АТБ:

  • На касах магазинів “АТБ” можна зняти до 6 тисяч гривень готівкою. Кожен покупець магазину може зняти на касі до 6 тисяч гривень готівкою з платіжної картки будь-якого банку, за умови оплати карткою покупки на будь-яку суму. На касах, які видають готівку, розміщенні оголошення.
  • На сьогоднішній день магазини торговельної мережі «АТБ» працюють в посиленому режимі. Магазини, які знаходяться у зоні безпосередніх бойових дій закриваються але при стабілізації ситуації, вони продовжують свою роботу. Перелік тимчасово непрацюючих магазинів можна знайти на офіційному сайті у розділі «Новини мережі».
  • Компанія з 28.02.2022 р. знімає з реалізації алкогольну продукцію у всіх магазинах торговельної мережі «АТБ». Таке рішення компанія прийняла у звязку з впровадженням у країні воєнного стану та для запобігання проявів мародерства.
  • Компанія з 28.02.2022 р. вводить в усіх магазинах торговельної мережі «АТБ» обмеження, щодо продажу соціальної групи товарів одному покупцю. Зокрема, хліб, батони, крупи, цукор, сіль, макаронні вироби, олія будуть відпускатися в кількості не більше 2 одиниць одному покупцю.
     
Компанія «АТБ-Маркет» в умовах військової агресії здійснює свою діяльність в посиленому режимі, контролює ситуацію та вирішує проблеми безперебійного постачання товарів,. Основні зусилля компанії на сьогоднішній день спрямовані на виконання своєї головної місії – забезпечення населення продуктами харчування і товарами першої необхідності.
FacebookTwitterTelegram