Павлоградський район

Новий керівник прокуратури зустрівся з головами громад Павлоградського району

23.11.2021 14:53 Автор: Оксана Пугачова

Новий керівник прокуратури зустрівся з головами громад Павлоградського району

Вчора в малій залі Павлоградської РДА відбулась робоча нарада керівника Павлоградської окружної прокуратури Анатолія Кузьменка з головами сільських та селищної рад. Ініціював захід народний депутат України Роман Каптєлов. Провів робочу нараду голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський за участі першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Лендьєла та заступника голови райдержадміністрації Віталія Зюзіна.

Павлоградська РДА

На нараді обговорювали питання щодо шляхів вирішення наявних проблем, зокрема пов’язаних з землею, її розорюванням та самозахопленням, наркоманії серед сільського населення, функціонування поліції в громадах, обговорювали також питання заподіяння шкоди екології природних ресурсів громад Західного Донбасу.

Павлоградська РДА

Анатолій Сергійович відповів на запитання присутніх, вислухав їх пропозиції та побажання щодо шляхів розв’язання наявних проблем. Аби обговорити з жителями громад шляхи взаємодії та співпраці з цих питань, у тому числі з приводу покращення роботи правоохоронних органів присутні домовились подібні зустрічі провести в кожній громаді.

Павлоградська РДА

Представниця від Вербківської громади звернула увагу присутніх на приклад конструктивної взаємодії, коли завдяки розголосу в соціальних мережах щодо незаконної обробки землі в громаді та увазі зі сторони народного депутата Романа Каптєлова, місцева прокуратура стала уважніше ставитися до проблеми незаконної обробки землі в їх громаді: ретельно перевіряють документи, докладніше вивчають проблему громади з фермерами-порушниками закону.

“Я завжди виступаю за відкриту комунікацію. Проблеми, що зараз прозвучали на зустрічі, впенений, не залишаться поза увагою” – наголосив народний депутат Роман Каптєлов.   

Павлоградська РДА

 

Читайте також

В’язівоцька “Ромашка” скоро заграє новими барвами (ФОТО+ВІДЕО)

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram