Павлоград

Нові правила карантину: працювати лише з COVID-сертифікатами та обов’язково перевіряти QR-код в Дії

26.11.2021 10:12 Автор: Анастасія Суворова

Нові правила карантину: працювати лише з COVID-сертифікатами та обов’язково перевіряти QR-код в Дії

Відтепер у «жовтій» зоні можна працювати лише з COVID-сертифікатами, перевірка QR-код в Дії обов’язкова, а термін дії «жовтого» сертифікату зменшилась. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України. Про це йдеться на трансляції засідання Уряду.

Заклади культури, спортзали, ресторани зможуть працювати тільки за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або за наявності негативного тесту на COVID-19 чи сертифікату про одужання. Такі ж самі умови для відвідувачів закладів харчування, відпочинку або спортивної зали.

Раніше бізнес у «жовтій» зоні міг не перевіряти COVID-документи у відвідувачів і працювати з дотриманням певних обмежень щодо кількості відвідувачів з урахуванням площі. Можна було й працювати без обмежень, проте перевіряти документи. Нові правила не передбачають вибору.

тренажерний зал

Те саме стосується сканування QR-коду в Дії. Якщо раніше можна було просто запитати про наявність сертифікату або подивитись на нього візуально, то тепер необхідно обов’язково сканувати QR-код в застосунку Дія.

У Міністерстві охорони здоров’я підкреслили, що просканувати код можна своїм додатком Дія. Без зчитування сертифікат не вважається наданим та перевіреним. Якщо документ у працівників або відвідувачів буде відсутній, власнику загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Зазнав змін і термін дії «жовтого» сертифікату. Замість 120 днів дії COVID-сертифікату термін активності становитиме 30 днів. «Жовтий» сертифікат свідчить про отримання однієї дози вакцинації.

 

Читайте також:

Павлоградців запрошують на виїзну ревакцинацію

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram