Павлоград

Нові можливості для підприємців Дніпропетровщини

07.02.2022 10:20 Автор: Юлія Жаворонок

Нові можливості для підприємців Дніпропетровщини

Міністерство цифрової трансформації України спільно з ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” надають малим і середнім підприємствам додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальній платформі OnFrontiers. Про це повідомляєтся на сайті Павлоградської РДА.

Платформа OnFrontiers дозволяє швидко й точно визначати та зв’язатись із позаштатними технічними експертами з різних куточків світу, різних індустрій та бізнес-ніш завдяки вебконсультаціям.

OnFrontiers

Українські підприємці можуть безкоштовно залучати міжнародних консультантів до вирішення своїх бізнес-проблем з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем.

Подати заявку на участь можна до 17 лютого 2022 року. У межах ініціативи через платформу OnFrontiers консультації отримають до 50 підприємств.

Детальна інформація про платформу за посиланням: https://bit.ly/3xO9gMg  

Також в рамках “Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2021 – 2022 роки”, продовжує роботу телеграм-канал для підприємців регіону “Онлайн консультації для стартапів та бізнесу”.

На каналі провідними експертами області надаються консультації щодо відкриття та ведення підприємницької діяльності, розміщується актуальна інформація про зміни законодавства в галузі малого та середнього бізнесу.

Цього річ онлайн консультації розпочинаються з 9 лютого, далі щосереди з 10:00 до 12:00 години.

Долучитися до телеграм-каналу можливо за посиланням: https://t.me/joinchat/AAAAAEZiG9BHbmU7caqtYg

 

Читайте також:

Українці можуть отримати по 100 тис грн на власний бізнес: як працює “Рука допомоги”?

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram