Павлоград

Новатори Західного Донбасу можуть отримати до півмільйона гривень на власний розвиток та розвиток своєї громади

21.02.2022 16:21 Автор: Оксана Пугачова

Новатори Західного Донбасу можуть отримати до півмільйона гривень на власний розвиток та розвиток своєї громади

У Дніпрі потужно почав свою роботу благодійний фонд “Talent”. Колектив фонду – небайдужі до ініціативних та одарованих українців та, як наслідок – до майбутнього України.

Якщо ви маєте новаторську ідею, перспективні напрацювання або ви є обдарованою, талановитою людиною – у вас є всі шанси отримати фінансування для реалізації своїх проектів або розвитку свого таланту.

Максимальна сума, що може отримати подавач бізнес-проекту в разі перемоги – півмільйона гривень, талановиті ж українці можуть отримати до 50 000 гривень. За словами куратора фонду Анни Кужель важливо заповнити заявку до 31 березня, аби потрапити в перший відбірковий тур. Деталі щодо подання проектів, та про роботу фонду читайте тут.

Початок роботи благодійного фонду в регіоні дуже на часі. З урахуванням процесу вугільної трансформації в містах та селах Західного Донбасу, коли громади стали перед фактом власного економічного розвитку, благодійний фонд “Talent” може стати справжнім фінансовим донором, фундаментом для старту місцевих бізнес-проектів.

Пропонуємо до перегляду відеопрезентацію  про види грантів та про участь в грантових заходах

 

Читайте також: 

На Дніпропетровщині тривають робочі зустрічі в рамках реалізації програми справедливої трансформації вугільних регіонів

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram