Павлоград

Народні депутати перевірили хід будівництва траси Дніпро – Павлоград

24.12.2021 16:42 Автор: журналіст Вікторія Шарашова, оператор Олексій Пасюта

Народні депутати перевірили хід будівництва траси Дніпро – Павлоград

Народні депутати України від партії “Слуга народу” Дмитро Кисилевський (від Індустріального й Самарського районів м. Дніпро) та Роман Каптєлов (від 36-го округу) разом з начальником Служби автомобільних доріг Олександром Коломійцевим перевірили будівництво траси М-30.

Траса М-30 Стрий-Ізварино, яку ще називають “Дорогою єдності”, ремонтується за програмою Президента України “Велике Будівництво”. Ділянка дороги Дніпро-Павлоград є її частиною протяжністю в 60 км.

Сьогодні – це 4 розмічені смуги руху, нове асфальтобетонне покриття, укріплене узбіччя, облаштоване водовідведення та бар’єрне огородження. Ділянка складна, оскільки має близько 20 штучних споруд. Також тут подбали і про збереження нового покриття – змонтували систему зважування в русі (в р-ні Підгородного). 

траса м-30

Комплекс для зважування встановлено по всій ширині дороги, його готують до введення в експлуатацію. Високочастотне обладнання працює при різних погодних умовах і захищене від дощу, снігу та перевантажень. Щоб провести всі необхідні заміри, транспорту не потрібно зупинятися, а інформація про порушників буде автоматично передаватись в центр обробки даних.

На думку народних депутатів, саме такі дороги мають бути по всій країні. Плани держави по будівництву амбітні, і розпочаті об’єкти буде закінчено, щоб українці змогли безпечно та комфортно пересуватись Україною.

 

 

Читайте також:

“Велике будівництво” відновило понад 40% основних доріг України

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram