Павлоград

Напівзруйновані будівлі: що чекає на «Дельфін» та БК Машинобудівників ?

15.12.2021 17:43 Автор: Вікторія Шарашова

Напівзруйновані будівлі: що чекає на «Дельфін» та БК Машинобудівників ?

На виїзді з Павлограда можна побачити будівлі, які з кожним роком все більше руйнуються та знаходяться в занедбаному стані – це БК Машинобудівників та басейн “Дельфін”. За минулих часів тут проходили концерти, офіційні свята та заходи. А басейн відвідували юні павлоградці, тут виховувалися справжні чемпіони з плавання, проходили змагання, діти отримували почесні нагороди та загартовували своє здоров’я тощо.

Але згодом з певних на те причин ці соціально значущі об’єкти  стали просто нікому не потрібні, про них чомусь забули чи просто не мають бажання й фінансів їх відновити, надати “друге життя”.

Басейн “Дельфін”

На це питання, яке хвилює павлоградців, відповів міський голова Анатолій Вершина під час свого звіту про роботу за 2021 рік на пресконференції для місцевих ЗМІ.

За його словами, ремонт Палацу культури розпочнеться з весни наступного року. По-перше, тут повністю відновлять дах, який зараз протікає, а повну модернізацію, пообіцяв очільник міста, проведуть за наявності коштів у бюджеті розвитку. Щодо «Дельфіну», то будівлю, імовірніше, прийдеться розбирати. Адже за підрахунками фахівців й тих, хто займався цим питанням, тільки на ремонт даху басейну потрібно 10 млн грн.

вершина

“Басейн на баланс міста ПМЗ передав запізно, коли там розпочався незворотній процес щодо відновлення як такого. Нам зараз дешевше буде побудувати новий водний комплекс «з нуля», ніж братися за капітальний ремонт. Тим паче в наш час застосовуються нові технології, які не сумісні зі застарілими комунікаціями будівлі. Зараз розглядаємо питання виділення землі та розробки проєктування під нове будівництво. Такі можливості також обговорили з народним депутатом Романом Каптєловим, який усіляко підтримує нашу громаду в подібних рішеннях. Я впевнений, басейн необхідний для міста, і не обов’язково в центрі, є вільні території в районах ПЗТО або 40 років Жовтня. Додатковим плюсом також буде, якщо запустимо Павлоградський водозабір як альтернативне джерело водозабезпечення. Адже в пріоритеті подавати чисту воду для басейну, – підкреслив Анатолій Вершина.

– БК Машинобудівників – дійсно перлина Павлограда. За час моєї каденції будівля буде обов’язково відновлена та модернізована. На першочерговий ремонт даху кошти передбачені бюджетом на наступний рік”, – зауважив міський голова.

 

Читайте також:

Анатолій Вершина: “Впевнений: в наступному році разом ми зробимо ще більше!”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram