Павлоград

Найближчим часом комплексна послуга “Я – Ветеран” в форматі “єдиного вікна” буде доступною в ЦНАПах області

29.03.2023 12:16 Автор: Юлія Жаворонок

Найближчим часом комплексна послуга “Я – Ветеран” в форматі “єдиного вікна” буде доступною в ЦНАПах області

Процес отримання послуг, на які можуть розраховувати захисники і захисниці України, має бути дієвим та зрозумілим. Без будь-яких тяганин й затримок.

Начальник ОВА Сергій Лисак підписав меморандум про співпрацю між Дніпропетровською обласною радою, обласною військовою адміністрацією, Міністерством у справах ветеранів, обласним центром зайнятості, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування. Загалом до підписання долучилося 87 учасників.

 “Я – Ветеран”– це єдине вікно для захисників і їхніх рідних. А ще – сімей загиблих бійців. До кінця весни воно запрацює у всіх ЦНАПах області. Дніпропетровська область стала першою в запроваджені подібного сервісу.

Сервіс передбачає широкий спектр послуг – адміністративних, житлових, земельних та освітніх. Фахівці допомагатимуть й у питаннях реабілітації і оздоровлення, працевлаштування та розвитку власної справи. Послуг понад 100, але з часом планується збільшити їх до 300.

Проігнорувати такий запит не вийде. Звернення одразу потраплятиме у єдину систему. У ньому будуть зазначені конкретні терміни виконання.

FacebookTwitterTelegram