Павлоград

Нафтогаз постачатиме газ за 7,96 грн за кубометр: кому саме

10.12.2021 16:58 Автор: Анастасія Суворова

Нафтогаз постачатиме газ за 7,96 грн за кубометр: кому саме

Споживачі, які опинилися без постачальника зможуть отримувати природний газ від ТОВ ГК “Нафтогаз” за пільговим тарифом 7,96 грн/куб. Для цього клієнти постачальника останньої надії (далі – ПОН) повинні змінити газову компанію та розірвати з нею договір. Постанову про пільговий тариф 9 грудня ухвалила Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Це рішення дозволить побутовим споживачам, які користуються послугами ПОН, отримувати газ на умовах базової річної пропозиції Нафтогазу – 7,96 грн за кубометр. Зараз ПОН забезпечує природним газом понад 347 тисяч споживачів. Проте, зважаючи на стрімке підвищення цін на газ, станом на 8 грудня ціна реалізації газу ПОН становить 46,22 грн за кубометр.

Для того, щоб отримувати газ за пільговою ціною, споживачі ПОН повинні протягом 60 днів змінити газову компанію та укласти з нею договір.

Постачальник останньої надії немає фіксованого до травня тарифу на газ, і постачає протягом 60 днів паливо тим домогосподарствам, які залишились без свого постачальника через форс-мажорні обставини. 

 

Читайте також:

Можна знову: в Павлограді поновили пільговий проїзд

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram