Павлоград

“Надскладна” зима 2022/2023: Роман Каптєлов подав законопроєкт щодо підтримки підприємств тепло- та водопостачання

12.07.2022 20:59 Автор: Оксана Пугачова

“Надскладна” зима 2022/2023: Роман Каптєлов подав законопроєкт щодо підтримки підприємств тепло- та водопостачання

Народний депутат від Західного Донбасу Роман Каптєлов зареєстрував законопроєкт, що допоможе деяким підприємствам підготуватись до обслуговування громадян узимку.

Ця інформація міститься на сайті Верховної Ради України — законопроєкт 7483 від 22.06.2022. 

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на своїй сторінці заявив, що найближча зима буде “надскладною”, але тарифи на тепло для громадян не зміняться, держава забезпечить їхню стабільність.

Підготовка до такої зими потребує від нас, як свідомих громадян, упровадження заходів зі збереження тепла, а від депутатів — певних законодавчих кроків. Наразі підприємства, які постачають нам тепло, замовляють газ і повинні сплачувати за нього відразу, ще до того, як тепло дійде до наших домівок і ми зможемо за нього розрахуватись. Це зрештою призводить до критичної ситуації у сфері теплопостачання, як-от у 2020 році, коли обсяг заборгованості підприємств теплопостачання за спожитий природний газ становив 26 млрд гривень. Фінансові можливості для погашення боргу, звісно, відсутні.

Для того щоб цієї зими тарифи на опалення не зросли і підприємства не зупинили свою роботу, необхідно приймати комплексні рішення. Одним із таких є законопроєкт 7483, який передбачає особливості оподаткування для цих підприємств.

“Цим проєктом закону ми надаємо розстрочення сплати податку для підприємств теплопостачання і підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які мають схожі проблеми. Усе це дасть їм змогу уникнути фінансового банкрутства, сприятиме безперебійному постачанню тепла та води споживачам і в цілому допоможе пережити надскладну зиму”, — коментує власний законопроєкт Роман Каптєлов

За інформацією з телеграм-каналу народного депутата, наразі законопроєкт проходить процедуру розгляду в комітетах, після чого потрапить до зали засідань ВРУ.

 

Читайте також:

Роман Каптєлов: “Зареєстрував важливий для підприємств Західного Донбасу законопроєкт. Прагну до зменшення податкового навантаження на комунальні підприємства регіону”

 

FacebookTwitterTelegram