Павлоград

Нацполіція разом із Facebook запускає новий сервіс пошуку дітей

22.09.2021 17:22 Автор: Вікторія Шарашова

Нацполіція разом із Facebook запускає новий сервіс пошуку дітей

У Нацполіції України повідомили про запровадження спільно із мережею Facebook системи Amber Alert, яка сприяє у розшуку дітей за допомогою сповіщень.

У разі зникнення дитини Facebook поширить повідомлення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє. Ці сповіщення включатимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

 «Україна — 25-та країна у світі, в якій Facebook запускає AMBER Alert. Сподіваємося, що, надаючи потрібну інформацію потрібним людям у потрібний час за допомогою цієї системи, ми допоможемо зниклим дітям якнайшвидше повернутися до своїх сімей», – зазначила керівниця відділу довіри та безпеки Facebook Емілі Вачер.

«Я прошу вас додати в список важливих повідомлень AMBER Alert – сервіс Facebook, який повідомляє про зникнення дітей. Цей цифровий інструмент, визначаючи ваше місцезнаходження, надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік. Це момент об’єднання зусиль поліції та всієї Facebook-спільноти заради однієї мети – врятувати дитину від можливої небезпеки», – зауважив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

 

Читайте також:

Ольгу Осауленко-Синьооку продовжують шукати

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram