Павлоградський район

Начальник відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Павлоградської райдержадміністрації відвідав літню школу в Мукачево

04.08.2021 17:50 Автор: Анастасія Суворова

Начальник відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Павлоградської райдержадміністрації відвідав літню школу в Мукачево

25-29 липня в м.Мукачево Закарпатської області пройшла Літня школа місцевого самоврядування. Організаторами навчання виступили Центр громадянських ініціатив при підтримці представництва німецького «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Учасниками заходу стали депутати різних рівнів, працівники державних органів влади, органів місцевого самоврядування та громадські активісти. Павлоградську райдержадміністрацію представляв начальник відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Юрій Борисенко.

Павлоградська РДА

Протягом п’яти днів, учасники проєкту отримували теоретичні знання та виконували практичні завдання. Представники влади дізнались про стратегічне планування розвитку територій, завдяки якій громади можуть визначити напрями розвитку територій, згуртувати мешканців громади, забезпечити прозору конкуренцію за місцеві ресурси та підвищити конкурентоспроможність громади.

Експерти з різних напрямів надали практичні поради та напрацювання щодо залучення інвестицій в громаду, створення кращих умов для економічного розвитку та створення нових робочих місць.

Отриманні знання Юрій Борисенко передасть в громади Павлоградського району для практичного їх застосування в роботі.

FacebookTwitterTelegram