Павлоград

Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та голова Регіону Нормандія обговорили питання про життя в умовах війни та домовилися про дату майбутньої особистої зустрічі

01.03.2023 10:58 Автор: Юлія Жаворонок

Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та голова Регіону Нормандія обговорили питання про життя в умовах війни та домовилися про дату майбутньої особистої зустрічі

28 лютого очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак зустрівся онлайн із головою Регіону Нормандія Французької Республіки Ерве Мореном. Говорили про життя під час війни та домовилися про майбутню особисту зустріч.

Її мета – знайомство із французькими компаніями, які зацікавлені стати до відбудови області.

“Моя перша зустріч на посаді начальника ОВА із міжнародними партнерами. Вдячний, пану Морену. А також – Надзвичайному і Повноважному Послу України у Французькій Республіці Вадиму Омельченкові. За їхню небайдужість та віру в нашу країну. А ще – всебічну підтримку, яка надихає кожного з нас на шляху до Перемоги”, – зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Головні акценти зустрічі – безпекова ситуація в регіоні та робота важливих інфраструктурних об’єктів. Начальник Дніпропетровської ОВА зауважив, що область межує з територіями, де ведуться активні бойові дії. Втім ситуація нині контрольована, мешканці зі світлом, теплом та водою.  

“Для нас важливо зустрітися особисто. Хочемо познайомити вас з керівниками компаній, які зацікавлені відновлювати область. Так вони матимуть змогу дізнатися про ваші очікування. Це потрібно для спільних дій з настанням миру. Думаю, що така зустріч буде продуктивною”, – сказав голова Регіону Нормандія Французької Республіки Ерве Морен.

Сторони домовилися зустрітися вже у квітні.

FacebookTwitterTelegram