Павлоград

Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак розпочав свої робочі візити по районах з неспокійної Нікопольщини

02.03.2023 11:06 Автор: Юлія Жаворонок

Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак розпочав свої робочі візити по районах з неспокійної Нікопольщини

Вісім місяців щоденних обстрілів. По Нікополю ворог гатить вдень і вночі. Загинуло вже 14 місцевих. Ще 94 людини отримали поранення. У місті пошкоджено майже 1800 приватних садиб та багатоповерхівок. Їх легко впізнати. У вікнах замість скла фанера. Фасади і балкони посічені смертоносним залізяччям. Втім місцеві і комунальники не здаються. У їхній вірі в перемогу переконався й начальник Дніпропетровської ОВА.

“Нікопольщина найбільше в нашій області потерпає від ворожих обстрілів. Саме звідси розпочав свої поїздки Дніпропетровщиною. Зустрівся із керівництвом району та очільниками громад. Обговорили ключові проблеми. Важливо для мене було дізнатися, як ліквідовують наслідки ворожих атак”, – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.  

З цим питанням у Нікополі не зволікають. Кожен новий артилерійський залп ворога додає роботи енергетикам, газовикам та комунальникам. У той же день вони стають до роботи. Допомагають розбирати завали та лагодити зруйноване.

“Надаємо людям необхідні будівельні матеріали. Іноді з ними допомагають благодійники. Наші комунальники затуляють побиті вікна і лагодять покрівлі. Робимо найнеобхідніше для того, щоб люди могли й  надалі проживати у своїх будинках”, – пояснює міський голова Нікополя Олександр Саюк.

Попри щоденні жахи чимало нікопольців залишається вдома.

Понівечив ворог у Нікополі не тільки житлові будинки. А й десятки навчальних та медичних закладів, підприємств. Та місцеві рук не опускають. Як один вірять у перемогу і дякують захисникам за кожен новий день.

FacebookTwitterTelegram