Павлоград

На ШУ Павлоградське відбулися кадрові зміни

13.07.2021 20:16 Автор:

На ШУ Павлоградське відбулися кадрові зміни

Новим директором підприємства призначений Олександр Ангеловський. Він змінив на цій посаді Олександра Бекешко, який керував шахтоуправлінням з 2018 року.

Новий керівник ДТЕК ШУ Павлоградське має намір привнести свої знання та досвід у зміцнення стабільної роботи підприємства. Його ключове завдання – розвиток виробничих зв’язків у колективі для ефективної командної роботи. Серед пріоритетів – питання охорони праці та  максимальне зниження виробничого травматизму.

«Ми вдячні Олександру Робертовичу Бекешко за хорошу роботу та глибоке занурення у виробничі процеси. Тепер Олександру Ангеловському належить продовжити роботу щодо підвищення ефективності роботи підприємства і розвитку культури безпеки на виробництві», – прокоментував нове призначення Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля.

Олександр Ангеловський – гірник з 28-річним стажем. Понад 20 років працює на керівних посадах. Кавалер трьох ступенів Знаку «Шахтарська Слава», кандидат технічних наук. За роки роботи Олександр Анатолійович заслужив репутацію ефективного виробничника та грамотного керівника. У компанію ДТЕК прийшов у травні 2018 року на посаду директора ШУ Добропільске. Протягом року стабілізував роботу шахт Алмазна і Добропільська, збільшив видобуток вугілля практично в півтора рази.

 

FacebookTwitterTelegram