Павлоградський район

На Павлоградщині формують батальйон Сил територіальної оборони та руху опору

01.02.2022 17:58 Автор: Оксана Пугачова

На Павлоградщині формують батальйон Сил територіальної оборони та руху опору

В цей період територією України формують командування, регіональні управління та бригади тероборони. Про це rvk.news вже писали. Враховуючи військово-політичну ситуацію в країні, такі формування на часі та мають важливу місію.

Про те, на якому етапі створення батальйону територіальної оборони (ТрО) в нашому регіоні, які умови вступу та обмеження, хто може вступити до лав ТрО говорили наприкінці минулого тижня на позачергових зборах Ради ветеранів АТО/ООС при Павлоградській райдержадміністрації. Захід пройшов за головування Сергія Рублевського, голови Павлоградської районної адміністрації. У засіданні брали участь учасники АТО/ООС, волонтери, депутати Павлоградської міської ради.

ТрО

Після засідання журналіст rvk.news спілкувалась з командиром військової частини А 7235 майором, командиром окремого батальйону Сил територіальної оборони Вадимом Дарміним.

“Штаб почне повноцінно функціонувати одразу після укомплектування батальйону ТрО. Наразі ми формуємо батальйон та резерв ТрО. Зацікавленість у громадян є. Ми надаємо роз’яснення охочим вступити до батальйону, спрямовуємо їхні подальші кроки, – говорить Вадим Дармін. – Жінки на рівні з чоловіками можуть вступати до лав ТрО. За умовами вступу не приймаємо осіб з двома або більше судимостями, або з судимістю за тяжкий злочин, якщо особа має вік до 18 або після 60 років, та якщо є в резерві першої черги інших військових частин”, – надає роз’яснення командир військової частини А 7235 майор Вадим Дармін.

ТрО

Павлоградський батальйон ТрО діятиме в межах Павлоградського району. Загалом формування ТрО діятимуть в кожному адміністративному центрі та Дніпрі. Голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський, який, до речі, є керівником територіальної оборони в районі, разом з командиром окремого батальйону Сил ТрО Вадимом Дарміним налаштовують комунікацію та вирішують організаційні питання в громадах району.

“Громади активно співпрацюють з нами, є суттєва підтримка. Зокрема від Богданівської громади в особі голови Богданівської ОТГ Грищенко Олексія Григоровича”, – розповідає Вадим Вадимович. – Взагалі маю впевненість, що штаби і діяльність ТрО тепер будуть буденністю нашого життя. Тож нам треба буде діяти як одне ціле – громада і військові”.

ТрО

Батальйон тероборони функціонуватиме згідно з Законом України 1702-ІХ “Про основи національного спротиву”, який почав діяти з 1 січня цього року. Формування виконуватиме завдання та задачі, матиме відповідні обов’язки згідно з Законом про спротив.

На заході щодо створення батальйону ТрО були присутніми депутати Павлоградської міської ради від ПП “Слуга Народу” Володимир Гаркуша й Володимир Буряк, та районний депутат від ПП “Слуга Народу” Євген Новіков.

Володимир Гаркуша

“Маємо тверду позицію бути з українським народом та захищати територіальну цілісність своєї держави. Тут присутні, тому що повинні, як місцеві депутати бути в курсі подій, які відбуваються в громаді, – говорить Володимир Гаркуша. – Маємо знати точну інформацію, адже ми комунікуємо з громадою, відповідаємо людям на запитання. Наші відповіді мають бути компетентні та спрямовані в конструктивне русло. Це по-перше. А по-друге – ми як чоловіки, як українці, також маємо прийняти виважене рішення щодо захисту своєї країни. Не виключаю свого вступу до лав ТрО”.

Весь склад павлоградської фракції політичної партії “Слуга Народу”, звертає увагу Володимир Гаркуша,  дотримується позиції цілісності та незалежності України.

 

Читайте також:

Володимир Зеленський: “Ніхто замість нас не побудує і не захистить Україну”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram